İlkin Aydın’dan Galatasaray müjdesi! ‘İyi takım kuruyoruz’

Galatasaray ve A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın başarılı smaçörü İlkin Aydın, TRT Spor’a önemli açıklamalarda bulundu. İlkin Aydın, Galatasaray’la yeni sözleşme imzalama sürecini anlattı.

İlkin Aydın’ın açıklamaları şu şekilde:

Genç yaşında artık Galatasaray’la çok özdeşleştin. Galatasaray efsanesi olmak mı yoksa kariyerinin belli bir aşamasında başak bir kulübe gitmek mi, yani bu kulüpte sürekli kalmayı ister misin?

“İLK SORDUĞUM SORU ‘İYİ KADRO KURUYOR MUYUZ?’ OLDU”

“Benim için şu önemli; ben orada mutlu muyum? ben kendi seviyeme uygun bir takımda süre bulabiliyor muyum? gelişebiliyor muyum? kendime her maç her antrenman bir şey katabiliyor muyum? Benim için böyle şeyler önemli.

Seneye için ilk sorduğum soru iyi bir takım kuruyor muyuz oldu. Evet dediler ben de devam etmek istedim.

Önceliklerimi tabii ki değerlendiriyorum. Voleybol hayatım bitene kadar bir kulüpte forma giyerim diye kimse bence çıkıp bir şey diyemez. Ne olacağını bilmiyoruz. Benim 2 tane sakatlığım var, yarın öbür gün ne olacağını bilmiyorum ince bir ipin üstünde yürüyorum. O yüzden tamamen kendi tarafımdan benim için önemli olan şeyleri baz almaya çalışıyorum böyle kararlar verirken. “

“ANTRENMANLARA BAŞLADIM”

Sakatlığı hakkında konuşan İlkin Aydın, “Kesinlikle şu an daha iyiyim Antalya’da çok daha kötüydüm. Oturup kalkmakta bile zorluk çekiyordum ama şu anda çok daha iyiyim antrenmanlara başladım dünden beri.” dedi.

“ANTRENÖR OLMAYI ÇOK İSTİYORUM”

İlerleyen yıllarda antrenör olmayı istediğini söyleyen İlkin Aydın, “Çok ilginç bir şekilde, benim babam da antrenörlük yaptığı için herhalde oradan da biraz geliyor ben çok antrenör olmak çok istiyorum ama bakalım hayat ne gösterecek. o anki sabrım el verirse…” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir